Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava -

Scoala Gimnaziala Jean Bart. Informatii cu toate evenimentele importante desfasurate in cadrul institutiei noastre. I V I Z I U N E A Ş C O L I I JEAN BART SUCEAVA. Crearea unei școli caracterizată prin atractivitate, dinamism, flexibilitate și adaptabilitate în scopul asigurării, pentru fiecare educabil, a celei mai bune, utile și complete dezvoltări. 2014 Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava.

OVERVIEW

This web site scoalajeanbart.info presently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). I observed one contacts and directions for scoalajeanbart.info to help you reach them. This web site scoalajeanbart.info has been online for five hundred and thirty-seven weeks, nineteen days, six hours, and forty minutes.
Locations
Online Since
Jan 2014

SCOALAJEANBART.INFO RANKINGS

This web site scoalajeanbart.info is seeing alternating levels of traffic through the year.
Traffic for scoalajeanbart.info

Traffic ranking (by month) for scoalajeanbart.info

Traffic ranking by day of the week for scoalajeanbart.info

SCOALAJEANBART.INFO HISTORY

This web site scoalajeanbart.info was first recorded on January 09, 2014. It is currently five hundred and thirty-seven weeks, nineteen days, six hours, and forty minutes young.
REGISTERED
January

WEB PAGE LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALAJEANBART.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalajeanbart.info Mobile Screenshot of scoalajeanbart.info Tablet Screenshot of scoalajeanbart.info

AED

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALAJEANBART.INFO HOST

Our parsers diagnosed that the main root page on scoalajeanbart.info took three thousand two hundred and ninety-seven milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

I revealed that this domain is implementing the nginx admin os.

Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava -

DESCRIPTION

CONTENT

This web site had the following in the web page, "Informatii cu toate evenimentele importante desfasurate in cadrul institutiei noastre." We noticed that the web page stated " I V I Z I U N E A Ş C O L I I JEAN BART SUCEAVA." It also said " Crearea unei școli caracterizată prin atractivitate, dinamism, flexibilitate și adaptabilitate în scopul asigurării, pentru fiecare educabil, a celei mai bune, utile și complete dezvoltări. 2014 Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava."

VIEW SIMILAR WEB SITES

Scoala Jirlau

ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII JIRLAU. Scoala de Arte si Meserii JirlauJirlau, Braila. Marți, 4 august 2015. Rezultatele selecției dosarelor candidaților înscriși la concurs. Cu rezultatele selecției dosarelor candidaților înscriși la concursul organizat.

Bun Venit ! - Scoala Kryon Romania - www.scoalakryon.ro

Documentare subtitrate in limba romana. Vibratia zilnica transmisa de Sabine Sangitar. Cei 48 de Pasi spre trezire sunt plini de energia iubitoare a lui Kryon si a celor 36 Inalt.

Homepage CSEI Lacrima

Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Lacrima , înființat in 1995, este o instituţie de învăţământ care asigură accesul la educaţie, prin educaţie formală, nonformală şi servicii educaţionale. CSEI Lacrima este o instituţie modernă care îşi propune să promoveze programe educaţionale şi terapeutic-recuperatorii centrate pe valori şi principii ale educaţiei incluzive. Transportul zilnic al copiilor de.

Scoala Liliesti -

Inscrierea in invatamantul prescolar 2015. Inscrierea in invatamantul primar 2016. Strategia Nationala Anticoruptie in sectorul educational. SIMULARE EXAMENE NATIONALE MARTIE 2017. 13 martie 2017 Limba si literatura romana proba scrisa. 16 martie 2017 Matematica proba scrisa. 31 martie 2017 Afisarea rezultatelor. Ordin modificare ordin simulari 3150 2017 final. Ordin privind organizarea simularii evaluarii nationale pentru elevii clasei a VIII-a.

Scoala Maghera

Şcoala să fie oglinda satului Şcoala să fie mândria satului. Institutia este angajata in ameliorarea calitativa a proceselor de invatare si predare, in cautarea solutiilor creative pentru a trece la un invatamant centrat pe elev.